KESİN ÇIKIŞ
 • Darende - Gürün Turu:
 • Darende - Gürün Turu:
 • Darende - Gürün Turu:
 • Darende - Gürün Turu:
 • Darende - Gürün Turu:
 • -%10 17.09.2022 ile 30.09.2023 arasındaki tarihlerde %10 indirim fırsatı
 • Şuğul Vadisi
 • Gökpınar Gölü
 • Somuncu Baba Külliyesi
 • Tohma Kanyonu
 • Günpınar Şelalesi
 • Fikri Çalışkan Sanat Evi

    Buluşma noktalarımızdan aldığımız misafirlerimiz ile Küçük Turizmci araç ikram eşliğinde Şuğul Vadisine ulaşmak üzere yolculuğumuza başlıyoruz.

    Aperitif kahvaltı sonrasında Şuğul Vadisinde kayalıklarda meydana gelen doğal aşınmalar sonucu, iri kaya parçalarının ırmağa ve ırmak kenarlarına düşmesi, bazı kayaların ise ufalanmasından meydana gelen görsel zenginlikler arasında yürüyüş yapıyor ve fotoğraf çekimi gerçekleştiriyoruz. Şuğul Vadisinden sonra bizi ülkemizin nadide güzelliklerinde birtanesi olan doğal güzelliği ile misafirlerini büyüleyen doğal akvaryum özelliği taşıyan Gökpınar Gölüne giriş yapıyoruz, rehberimiz eşliğinde gölün oluşumu, ne amaç ile kullanıldığı hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra misafirlerimizi doğal güzellikle baş başa bırakıyoruz. Gökpınar Gölünde öğle yemeğimizi aldıktan sonra, suyun kaynağından üç kademe halinde yaklaşık 40 metre yükseklikten dökülmekte olan ve kış aylarında donarak Pamukkale görüntüsü veren Günpınar Şelalesine gidiyoruz burada kısa bir fotoğraf molasından hemen sonra emekli öğretmen Fikri Çalışkan’ın el emeklerini sergilemiş olduğu küçük şirin bir müze gezisi gerçekleştiriyoruz. Günün son durağı ve en önemli bölgelerinden olan Somuncubaba Külliyesi’ne geliyoruz burada bizleri Balıklı kuyular, Çilehane, Tohma Kanyonu ve Somuncubaba Müzesi bekliyor. Rehberimizin anlatımı ve birlikte gezimiz sonrasında serbest zamanımız oluyor. Belirtilen saat içerisinde toplanma alanımızda toplanıyor ve Kayseri’ye dönüşe başlıyoruz bir başka Küçük Turizmci etkinliğinde görüşmek dileğiyle…

DAHİL OLANLAR:
Lüx Araçlarla Ulaşım
TÜRSAB Güvencesi
Rehberlik Hizmeti
Küçük Turizmci Refakati
Seyahat Sigortası
Araç İçi İkramlar (Su)
Aperitif Kahvaltı ( Simit, Meyvesuyu )

HARİÇ OLANLAR:
Öğle Yemeği ve İçecek
Günpınar Şelale Giriş Ücreti
Kişisel Harcamalar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#1
LOKASYON:
Malatya-Darende, Sivas-Gürün
YEMEK:
Aperitif Sabah Kahvaltısı ( Simit , Meyve Suyu)
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van    Diğer   
BULUŞMA:
07.15 - Talas Opet ( Yurtlar Bölgesi ) 07.30 – Kayseri Park ( Ana Giriş Kapı Karşısı ) 08.00 – Küçük Turizmci Ofis ( Sivas Caddesi – Emirgan Parkı yanı)
BİTİŞ:
21.30 - Talas Opet ( Yurtlar Bölgesi ) 21.45 – Kayseri Park ( Ana Giriş Kapı Karşısı ) 22.00 – Küçük Turizmci Ofis ( Sivas Caddesi – Emirgan Parkı yanı)
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları
EKSTRALAR
50 TL
İPTAL & İADE SİGORTASI (Tur hareket saatinden 24 saat öncesine kadar iptal iade güvencesi)
75 TL
Gökpınar Gölü - Öğle Yemeği (Balık - Adana - Tavuk - Köfte Menü + İçecek)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

250TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Darende - Gürün Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.