KESİN ÇIKIŞLI
 • Darende - Gürün Turu:
 • Darende - Gürün Turu:
 • Darende - Gürün Turu:
 • Darende - Gürün Turu:
 • Darende - Gürün Turu:
 • Şuğul Vadisi
 • Gökpınar Gölü
 • Somuncu Baba Külliyesi
 • Tohma Kanyonu
 • Günpınar Şelalesi
 • Fikri Çalışkan Sanat Evi

    Buluşma noktalarımızdan aldığımız misafirlerimiz ile Küçük Turizmci araç ikram eşliğinde Şuğul Vadisine ulaşmak üzere yolculuğumuza başlıyoruz.

    Aperitif kahvaltı sonrasında Şuğul Vadisinde kayalıklarda meydana gelen doğal aşınmalar sonucu, iri kaya parçalarının ırmağa ve ırmak kenarlarına düşmesi, bazı kayaların ise ufalanmasından meydana gelen görsel zenginlikler arasında yürüyüş yapıyor ve fotoğraf çekimi gerçekleştiriyoruz. Şuğul Vadisinden sonra bizi ülkemizin nadide güzelliklerinde birtanesi olan doğal güzelliği ile misafirlerini büyüleyen doğal akvaryum özelliği taşıyan Gökpınar Gölüne giriş yapıyoruz, rehberimiz eşliğinde gölün oluşumu, ne amaç ile kullanıldığı hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra misafirlerimizi doğal güzellikle baş başa bırakıyoruz. Gökpınar Gölünde öğle yemeğimizi aldıktan sonra, suyun kaynağından üç kademe halinde yaklaşık 40 metre yükseklikten dökülmekte olan ve kış aylarında donarak Pamukkale görüntüsü veren Günpınar Şelalesine gidiyoruz burada kısa bir fotoğraf molasından hemen sonra emekli öğretmen Fikri Çalışkan’ın el emeklerini sergilemiş olduğu küçük şirin bir müze gezisi gerçekleştiriyoruz. Günün son durağı ve en önemli bölgelerinden olan Somuncubaba Külliyesi’ne geliyoruz burada bizleri Balıklı kuyular, Çilehane, Tohma Kanyonu ve Somuncubaba Müzesi bekliyor. Rehberimizin anlatımı ve birlikte gezimiz sonrasında serbest zamanımız oluyor. Belirtilen saat içerisinde toplanma alanımızda toplanıyor ve Kayseri’ye dönüşe başlıyoruz bir başka Küçük Turizmci etkinliğinde görüşmek dileğiyle…


* Katılımcı Sayısına Göre Araç Belirlenmektedir. 18 - 27 - 44 Kişi Kapasiteli Turizm Araçları.

DAHİL OLANLAR:
Lüx Araçlarla Ulaşım
TÜRSAB Güvencesi
Rehberlik Hizmeti
Küçük Turizmci Refakati
Seyahat Sigortası
Araç İçi İkramlar (Su)
Aperitif Kahvaltı ( Simit, Meyvesuyu )

HARİÇ OLANLAR:
Öğle Yemeği ve İçecek
Günpınar Şelale Giriş Ücreti
Kişisel Harcamalar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#1
LOKASYON:
Malatya-Darende, Sivas-Gürün (Kayseri çıkışlı)
YEMEK:
Aperitif Sabah Kahvaltısı ( Simit , Meyve Suyu)
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van    Diğer   
BULUŞMA:
08:00 - Küçük Turizmci Ofis ( Sivas Caddesi – Emirgan Parkı yanı)
BİTİŞ:
22:00 - Küçük Turizmci Ofis ( Sivas Caddesi – Emirgan Parkı yanı) Takribi Süre*
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 3 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 3 günden az kalması durumunda %30 ceza, 2 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

550TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Darende - Gürün Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.