KESİN ÇIKIŞLI

  • KAPALI MARAŞ
  • GİRNE
  • GAZİMAĞUSA
  • LEFKOŞA

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: ADANA HAVALİMANI - OTEL ( PAZARTESİ )

Değerli konuklarımız Dış Hatlardan hareket edecek olan Adana – Lefkoşa uçağı ile Lefkoşa’ya hareket ediyoruz. Lefkoşa’da bizi bekleyen aracımızla buluştuktan sonra otelimize hareket ediyoruz.

Akşam yemeği: Konaklama yapacağımız otel de açık ve veya set menü olarak alınacaktır.

2. Gün: GİRNE - LEFKOŞA TURU ( SALI )

Değerli konuklarımız Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Lefkoşa’ ya hareket ediyoruz. Lefkoşa’ da Ledra Palace sınırını panaromik olarak görerek Girne Kapısı’ ndan Lefkoşa Surlar içerisine giriyoruz burada önce Samanbahçe Evleri , Venedik Sütunu, Saray Meydanı, Büyük Han, Arasta Çarşısı, Lokmacı barikatı, Selimiye Camii (St. Sophia Katedrali) ve Bandabulya (Belediye Pazarı)’ nı ziyaret ediyoruz. Serbest zaman ardından gezimizi sonlandırıp Girne şehrine hareket ediyoruz. İlk önce Yol üzerinde bulunan Walt Disney kalesinin esinlendiği St. Hillarion Kalesi’ni ziyaret ediyoruz. Buradan Girne Kalesi’ ni ziyaret edip ve meşhur Girne Antik Limanda Serbest Zaman veriyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra hotelimize dönüyor ve serbest zaman veriyoruz. 


Öğle yemeği: (Tur Ücretine Dahil Değildir) 

Akşam yemeği: Konaklama yapacağımız otel de açık ve veya set menü olarak alınacaktır.

3. Gün: GAZİMAĞUSA – KAPALI MARAŞ ( ÇARŞAMBA )

Değerli konuklarımız Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Gazimağusa doğru yola çıkıyoruz. Önce St. Barnabas Manastırını ziyaret edip , sonra deniz kenarında bulunan Salamis harabelerini gidiyoruz. Antik Kıbrıs tarihi ve Meteoroloji hakkında bilgiler edindikten sonra artık misafirlerinizin içeriye girebildikleri Kapalı Maraş bölgesini girip bir zamanların Doğunu Parisi dedikleri dünyanın en meşhur ünlülerin rezervasyon yaptırdıkları otelleri görüp beraber yürüyerek keşfediyoruz. Sonra otobüsümüze dönüp Gazimağusa kalesinde ’ki gezimize başlıyoruz Lala Mustafa Paşa Cami , St Nicholas Katedrali , Venedik Sarayı , Namık Kemal zindanı görüp Mağusa kalesi içinde serbest zaman veriyoruz. Alışveriş ve Kıbrıs Tatlısı ( Ekmek Kadayıfı , Şeftali Kebabı ) Turumuzu bitirip otelimize doğru yola çıkıyoruz.

Öğle yemeği: (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Akşam yemeği: Konaklama yapacağımız otel de açık ve veya set menü olarak alınacaktır.

4. Gün: OTEL – HAVALİMANI ( PERŞEMBE )

Değerli konuklarımız, otelimizde alacağımız kahvaltı ardından check out işlemlerimizi bitirdikten sonra havalimana haraket ediyoruz. Bir sonraki seyahatinde tekrar buluşmak üzere üzülerek vedalaşıyoruz. Hoşçakalın...

EK BİLGİLER

KKTC'ye giriş yaparken yeni çipli kimlik kartınız olması gerekmektedir. Çocuklar ve bebekler için fotoğraflı kimlik şartı bulunmaktadır. DAHİL OLANLAR:
Kayseri - Adana Havalimanı Transferi
Otelde Konaklama ( Yarım Pansiyon )
Çift Yön Uçak Bileti
Ercan Havalimanı karşılama (Ekonomik Transfer )
Lüks Otobüsler İle Ulaşım
Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri


HARİÇ OLANLAR:
Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
Tüm Özel Harcamalar
Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
Tüm Öğlen Yemekleri
Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#43
LOKASYON:
Kıbrıs (Kayseri çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Otobüs    Minibüs, Van   
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 3 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 3 günden az kalması durumunda %30 ceza, 2 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın