Yedigöler ve Gölcük TuruYedigöler ve Gölcük TuruYedigöler ve Gölcük Turu

  • Yedigöller Milli Parkı
  • Gölcük Tabiat parkı
  • Bolu
Sahip olduğu doğal güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakan, sonsuz yeşili ve büyülü gölleriyle her mevsim ayrı renge bürünen Bolu’ya gitmek üzere saat 01:00’de ofisimizin önünden yola çıkıyoruz.

 Büyük Göl - Serin Göl - Derin Göl - Nazlı Göl - Küçük Göl - İnce Göl - Sazlı Göl - Gölcük Tabiat Parkı

Sabah saatlerinde alınan kahvaltıdan sonra Yedigöller’e varıyoruz. Bölgede bulunan göller sırasıyla Büyük göl, Serin göl, Derin göl, Nazlı göl, Küçük göl, İnce göl ve Sazlı göl isimlerinde olup muhteşem manzarasıyla kart postalı aratmayarak sizlere adeta masaldaymış gibi hissettiriyor. Bu anlarınıza tanıklık etmek adına çektiğiniz fotoğraflardan sonra öğle yemeği için bölgeden ayrılıyoruz. Diğer destinasyonumuz olan Gölcük Tabiat Parkına gidiyoruz. Bolu’nun nadide mesire alanlarından biri olan Gölcük Tabiat Parkı 1200 rakımında bulunup merkeze 16 km uzaklıktadır. Bol oksijeni ve tertemiz havası ile sizleri tazeleyecektir. Rehberimiz tarafından verilen serbest zaman içerisinde isteyen misafirlerimiz göl çevresindeki görkemli manzaraların fotoğrafını çekebilir ve gölün etrafında yürüyüş yapabilir ve göl manzaralı kafede çay kahve içerek hareket saatine kadar dinlenebilirler. Ve Küçük Turizmci tarafından organize edilen bu mutlu biten turun ardından akşam saatlerinde Kayseri için yola çıkıyoruz.Siz değerli misafirlerimize bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ,bir başka Küçük Turizmci organizasyonunda görüşmek dileğiyle.

EK BİLGİLER

Katılımcı Sayısına Göre Araç Belirlenmektedir. 18 - 27 - 44 Kişi Kapasiteli Turizm Araçları.

DAHİL OLANLAR:
Lüx Araçlarla Ulaşım
Kahvaltı
TÜRSAB Güvencesi
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Küçük Turizmci Refakati
Seyahat Sigortası
Milli Parklar Giriş Ücreti
Araç İçi İkramlar (Sınırlı Sayıda Su, Meyve Suyu, Kek)

HARİÇ OLANLAR:
Öğle Yemeği ve İçecekler
Kişisel Harcamalar

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#5
LOKASYON:
Yedigöller (Kayseri çıkışlı)
YEMEK:
Kahvaltı
ULAŞIM
Minibüs, Van   
BULUŞMA:
01:00 – Küçük Turizmci Ofis ( Sivas Caddesi – Emirgan Parkı yanı)
BİTİŞ:
23:59 – Küçük Turizmci Ofis ( Sivas Caddesi – Emirgan Parkı yanı)
Takribi Süre*
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 3 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 3 günden az kalması durumunda %30 ceza, 2 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın